O mnie

Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam 4 letni, całościowy kurs z zakresu psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiadam też Certyfikat TRE Providera na Poziomie II (Trauma Release Exercises). Jestem także Trenerem Rozwoju Osobistego i NLP.

Pracuję z Osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, traumą, trudnościami w relacjach, kryzysem, problemami psychosomatycznymi (dolegliwości cielesne/ choroby, których źródeł należy szukać w psychice) oraz pragnącymi rozwinąć swoje możliwości poprzez głębsze poznanie siebie. W gabinecie staram się stworzyć bezpieczne warunki i przyjazną atmosferę sprzyjającą odkryciu własnych zasobów, pokonaniu trudności. Niesamowitą satysfakcję i bardzo mnie porusza, to kiedy obserwuję jak Osoba, której towarzyszę przekracza swoje ograniczenia, odkrywa nieznane dotąd potrzeby, umiejętności i pasje, zmienia swoje życie.

Psychoterapię postrzegam, jako możliwość doświadczania i poszukiwania i odnalezienia własnej drogi do samorealizacji w myśl sentencji Sofoklesa: „Dobry los nie jest sprzymierzeńcem ludzi bezczynnych”.
W pracy, jako psychoterapeuta kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Zgodnie ze standardami europejskimi oraz kodeksem EAGT swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.